“Avrupa Birliği Nedir” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır.

indirmek için tıklayın

        

“Avrupa Birliği Nedir” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır. Açık kaynak olarak internet üzerinden yayınlanan e-kitaba http://dijitalavrupa.bilgi.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

“Avrupa Birliği Çevre Politikaları” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır.

indirmek için tıklayın

        

“Avrupa Birliği Çevre Politikaları” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır. Açık kaynak olarak internet üzerinden yayınlanan e-kitaba http://dijitalavrupa.bilgi.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

“Avrupa Birliği ve Kadın Hakları” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır.

indirmek için tıklayın

         

“Avrupa Birliği ve Kadın Hakları” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır. Açık kaynak olarak internet üzerinden yayınlanan e-kitaba http://dijitalavrupa.bilgi.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

“Avrupa Birliği ve Eğitim Politikaları” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır.

indirmek için tıklayın

                  

“Avrupa Birliği ve Eğitim Politikaları” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır. Açık kaynak olarak internet üzerinden yayınlanan e-kitaba http://dijitalavrupa.bilgi.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

“Çokkültürlü Avrupa Kimliğinin İnşası” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır.

indirmek için tıklayın

           

“Çokkültürlü Avrupa Kimliğinin İnşası” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır. Açık kaynak olarak internet üzerinden yayınlanan e-kitaba http://dijitalavrupa.bilgi.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

“Avrupa Birliği ve Çocuk Hakları” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır.

indirmek için tıklayın

 

                           

“Avrupa Birliği ve Çocuk Hakları” başlıklı animasyon Jean Monnet İlköğretim ve Lise Öğrencileri için Türkçe Dijital AB Kitabı projesi kapsamında hazırlanmıştır. Açık kaynak olarak internet üzerinden yayınlanan e-kitaba http://dijitalavrupa.bilgi.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

CoHERE WP5 E-kitap animasyon filmi "Populism, Diversity and Tolerance"

indirmek için tıklayın

CoHERE WP5 E-kitap animasyon filmi